GÜNCEL RENAULT KAMPANYALARI

RENAULT SATIŞ SONRASI KAMPANYALARI

Satış sonrası hizmeti almak için güncel fırsat ve kampanyalarımızı inceleyin.

renault-port-100122

RENAULT PORT

  • Akü, silecek ve multimedyada %20 indirim
  • Online randevu alındığında; Lufian.com’dan ek %10 indirim

Kampanya 10  Ocak – 26 Şubat 2022 tarihleri arasında geçerlidir. %20 indirim, Renault Port uygulaması yükleyen ve aracını ekleyen müşterilerin akü, silecek ve multimedya fix paket alımlarında geçerlidir. 

Lufian’dan ek %10 indirim fırsatından, 26 Şubat’a kadar web sitesi ya da Port uygulaması üzerinden online randevu alarak aracını yetkili servislere getirenler yararlanabilecektir. Port aplikasyonu üzerinden bildirilecek tek seferlik indirim kodları stoklarla sınırlı olup yalnızca Lufian.com sitesinden yapılacak alışverişlerde kullanılabilir ve farklı kampanyalarla birleştirilemez. Lufian indiriminden faydalanmak için, kampanya kodu alışveriş sepetindeki “İndirim Kuponu” alanına giriş yapılarak, “Uygula” butonuna basılmalıdır. Siparişler için Lufian.com web sitesinde yer alan “Teslimat Şartları” geçerlidir.

Katılımcı Renault yetkili servislerinde “Kapında Vale” ve “Ücretsiz Dezenfeksiyon” hizmeti sunulmaktadır. Kampanya avantajları, katılımcı Renault Yetkili Servislerinde geçerlidir. Ayrıntılı bilgi için Renault Yetkili Servislerine başvurabilirsiniz. Lufian ve MAİS A.Ş. kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

renault-clio-7-130821

TOTAL YAKIT GARANTİSİ KAMPANYASI

Renault’nuz Total Yakıt Garantisi ile güvende! Yakıtını Total İstasyonlarından alan Renault binek araç sahipleri Total Yakıt Garantisi ile hem yakıt kaynaklı arızalara karşı aracını güvence altına alıyor hem de Club TOTAL’den 150 TL değerinde yakıt puan kazanıyor. Fırsatı kaçırma! Hemen Renault PORT uygulamasını indir, aracını ekle, tüm detaylar Renault PORT’ta.

renault-satis-sonrasi-4-yas-uzeri-161121

4 YAŞ VE ÜZERİ RENAULT’NUZUN BAKIM & MEKANİK ONARIM İŞÇİLİKLERİNDE %30 İNDİRİM

YEDEK PARÇA VE MOTOR YAĞLARINDA %20 VE ÜZERİ AVANTAJLI FİYATLAR

%20’den başlayan indirimli fiyatlar ve %30 işçilik indirimi, 4 yaş ve üzerindeki tüm Renault araçların bakım ve mekanik onarımlarında, 31.12.2021 tarihine kadar geçerlidir.

Bu teklif, katılımcı Renault Yetkili Servislerinde geçerlidir. Uygulamaya katılan Renault Yetkili Servislerinde “Kapında Vale” ve ücretsiz dezenfeksiyon hizmeti sunulmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Renault Yetkili Servislerine başvurabilirsiniz. MAİS A.Ş., kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

*Gösterilen Renault modelleri temsilidir, modeller üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.